Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zskol 

JAK JSME BYLI V ANGLII

8 fotek 7.10.2015 - zobrazení
Na konci září tohoto roku se skupina 20 žáků ze sedmé, osmé a deváté třídy ZŠ Kollárova Prostějov pod vedením vyučujících cizích jazyků a výborné průvodkyně vydala autobusem do Anglie, kde žáci absolvovali výuku v jazykové škole a podnikli několik výletů. Potřebné finance zajistil projekt pro dosažení lepší kvality jazykové výuky, jenž je financován ESF a státním rozpočtem ČR.
Po dlouhé cestě přes Německo, Belgii a Francii se žáci trajektem přepravili do britského přístavu Dover, odkud dále pokračovali po pevnině do oblasti Torbay. V městečku Paignton si pro žáky i učitele přijely hostitelské rodiny a ubytovaly je na pět nocí ve svých domovech. Tři dopoledne žáci strávili v místní jazykové škole LAL, kde pod vedením britských vyučujících zdokonalovali svoje znalosti anglického jazyka. Odpoledne patřila poznávacím výletům, žáci navštívili Babbacombe Model Village, prošli si centrum města Exeteru, kde mimo jiné zjistili, jak se v Anglii nakupuje, v přístavu Plymouth obdivovali mořské živočichy (v National Marine Aquarium), zažili tropy a přímořské klima v unikátním biologickém projektu Eden Project, procházeli vřesoviště národního parku Dartmoor. Poslední den patřil poznávání Londýna, jeho nejvýznamnějších památek a muzeí.
Většinu pobytu žáci absolvovali v anglickém jazyce, nejen ve škole a rodině, ale i např. při nakupování. Ochutnali anglickou kuchyni (včetně místní speciality Cream Tea) a určitě si s sebou domů přivezli řadu dojmů.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron